021-55420140 | 09124072004
صفحه اصلی
درباره ما
خدمات
پیچ شش گوش آچارخور
پیچ آلنی
استد بولت | استاد بولت
پیچ خشکه
پیچ استیل | پیچ استنلس استیل
فروش پیچ و مهره
واشر تخت
واشر فنری
پیچ و مهره گالوانیزه
پیچ و مهره داکرومات
پیچ متری
مهره شش گوش فولادی
مهره استیل
تماس
فروش پیچ و مهره

فروش پیچ و مهره

فروش پیچ و مهره های صنعتی شش گوش و استاد بولت. پتروپیچ نماینده مستقیم فروش پیچ و مهره تولیدی گروه صنعتی آژاکس تولید کننده انواع اتصالات فولادی و استیل در ایران. فروش پیچ و مهره شش گوش آهنی گرید 5.6، خشکه کلاس 8.8 و کلاس های بالاتر 10.9 و 12.9 میلی متری از قطر 5 الی 34 میلی متر بصورت سیاه و همچنین بصورت آبکاری شده گالوانیزه سرد، گرم و داکرومات می باشد. عرضه مستقیم از انبار و بنگاه در صورت موجود بودن کالا و تولید طبق نقشه های مهندسی در صورت عدم موجود بودن کالا با تعیین مدت زمان تولید صورت می پذیرد.


مشاوره رایگان قبل از فروش پیچ و مهره


پیچ و مهره ها یکی از مهندسی ترین قطعات صنعتی بشمار می آید که بدلیل اهمیت نقش آنها در طول عمر دستگاه و همچنین امنیت مورد نیاز باید با در نظر گرفتن فاکتورهای بسیار دقیق مهندسی انتخاب شوند. وجود استاندارد های بسیار متنوع، سایز ها و نوع های بسیار متعدد، دسته بندی های متنوع دنده های ریز و درشت، متریال های بسیار متنوع بکار رفته در تولید پیچ و مهره، شرایط و نحوه انجام عملیات حرارتی و آبکاری و با توجه به شرایط محیطی که پیچ و مهره ها در آن بکار گرفته می شوند نیاز به مشاوره مهندسی قبل از خرید و فروش پیچ و مهره را الزامی می کند. گروه مهندسین ما با سالها سابقه در امر تولید و انجام محاسبات مهندسی آماده ارائه خدمات مشاوره به شما مشتریان گرامی می باشند.


اطلاعات لازم جهت خرید و فروش پیچ و مهره


جهت سفارش و خرید پیچ و مهره می بایست اطلاعات دقیقی در اختیار مهندسین ما قرا دهید که ای اطلاعات عبارتند از:


آنچه گفته شد جزو اطلاعات مقدماتی جهت سفارش و خرید پیچ و مهره های مرسوم بازار است. جهت سفارش پیچ و مهره های تخصصی تر نیاز به اطلاعات دقیقتری از بار وارده، شرایط محیطی و نقضه های مهندسی می باشد.


خرید مهره مناسب با پیچ


متاسفانه بسیار دیده می شود که نقش مهره در اتصال پیچ و مهره ها کمرنگ در نظر گرفته می شود و به منظور کاهش هزینه ها معمولا مهره ها از کلاس پایین تر از پیچ انتخاب می شوند. به نظر میرسد که گمان عمومی بر این است که اگر پیچ مناسب انتخاب شود و سختی و تنسایل مورد نظر را دارا باشد دیگر مهره نقش چندانی بازی نمی کند و اتصال بطوری مناسبی حفظ می شود و از این رو مثلا در اتصال پیچ کلاس 10.9 بجای استفاده از مهره کلاس 9 از مهره کلاس 8 استفاده می شود. این گمان نه تنها صحیح نیست بلکه دقیقا برعکس این گمان صدق میکند بدان معنا که مهره باید یا از کلاس پیچ انتخاب شود و یا حتی یک کلاس بالاتر از پیچ باشد تا اتصال حفظ شده و بدون ایراد کار کند.

شرایط فروش پیچ و مهره های تولیدی آژاکس

پیچ و مهره های صنعتی تولیدی گروه صنایع پیچ و مهره آژاکس تنها شامل پیچ و مهره های صنایع سنگین مثل ماشین آلات، نفت، گاز و پتروشیمی، ساختمان، پل سازی و سد سازی یعنی انواع پیچ و مهره شش گوش، آلن و استاد بولت می شود. پس از دریافت سفارش مشتریان گرامی بسته به موجودی انبار و نوع و استاندارد درخواستی زمان تحویل و یا امکان و عدم امکان تحویل توسط مشاورین بررسی و به شما اعلام می شود. فروش پیچ و مهره بصورت نقدی و چکی با توجه به نوع و مدت زمان کارکرد و میزان سفارش بررسی و خدمات عرضه می گردند. درخواست می بایست از طریق فکس یا ایمیل و یا با قید اقلام درخواستی در تلگرام ارسال گردند و گرفتن عکس از متن درخواست و ارسال از طریق تلگرام جزو گزینه های استعلام قیمت نمی باشد. فروش پیچ و مهره ها با لیست اقلام زیاد و با تعداد اندک تنها بصورت نقدی و پرداخت پیش از ارسال صورت می پذیرد.

شرایط فروش پیچ و مهره های تولیدی آژاکس

فروش پیچ و مهره ها و استاد بولت صنایع سنگین نفت و پتروشیمی و پروژه های عمرانی

با توجه به مهندسی بودن پیچ و مهره های سنگین صنعتی و بالا بودن تعداد و مبلغ فاکتور سفارش های سنگین معمولا فروش پیچ و مهره های از این قبیل همراه با ملاقات و بررسی جوانب فنی در دفتر فروش گروه تولیدی صنایع پیچ و مهره آژاکس صورت می پذیرد. استاد بولت ها که مصرف اصلی صنایع نفت و گاز را تشکیل می دهند در گرید های متنوع و با متریال متنوع طبق درخواست مدیران پروژه های نفت و گاز و البته همراه با ارائه مشاوره فنی توسط گروه مهندسین آژاکس انتخاب و عرضه می شوند. نحوه فروش و زمان بندی تحویل کالا و شرایط پرداخت نیز طبق قرادادی انعقاد و در طول زمان پروژه قابل اجرا است.

فروش پیچ و مهره ها و استاد بولت صنایع سنگین نفت و پتروشیمی و پروژه های عمرانی